Mey Kimya

Firma Bilgisi

MEY KİMYA; Tekstil, Boya, Gıda, Matbaa, Kauçuk, Plastik ve deterjan sanayiinde ihtiyaç duyulan hammaddelerin tedariğini yapmaktadır. Kurulduğu günden beri, kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan MEY KİMYA, kimyevi hammadde konusunda dünya lideri olan tedarikçilerle başladığı faaliyetlerini, yeni kurduğu ortaklıklarla ürün çeşitliliğini artırarak sürdürmektedir.

Uluslararası tescilli ürün portföyü ile boya, yapı kimyasalları, plastik, kauçuk, yüzey bakım, deterjan, kozmetik, temizlik ürünleri gibi pek çok farklı sektöre hizmet vermektedir.

Mey Kimya, yıllar içerisinde gelişen ülke koşullarını, sektörel gelişmeleri ve global trendleri yakından takip etmiş, müşteri memnuniyeti esas alarak, piyasa farklı ürün seçenekleri sunmuştur.

Sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmamız, gelişen teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilere göre tecrübe ve kaliteli hizmetini kullanarak en üst seviyelerde olmayı hedeflemektedir.

Dünya standartlarındaki ürünlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, girişimci mühendislerimiz vasıtasıyla, sanayiye ekonomik ve güvenilir servis hizmetleriyle sunulmakta olup, satış sonrası uzman kodaromuz ile proseslerinize katkı sağlamaktadır.

İlkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturmaktadır.

İlgili Ürünleri

Cas No: 141-32-2

Un No: 2348

Sinonim : Butyl acrylate monomer, Butil akrilat, Butil akrilat monomerButyl prop-2-enoate, Butyl ester of acrylic acid, Butyl-2-propenoate