Kimteks Kimya Tekstil Ürünleri Tic. A.Ş.

Firma Bilgisi

Kimteks, 1983 yılından beri müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli hammadde tedariği, teknik destek, finansal ve lojistik çözümler sunmaktadır. Plastik, kaplama, kauçuk, boya ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu ilk günden beri kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan Kimteks, kimyevi hammadde konusunda dünya lideri olan tedarikçilerle başladığı faaliyetlerini, yeni kurduğu ortaklıklarla ürün çeşitliliğini artırarak sürdürmektedir. Türkiye’de kendi sektöründe distribütörlük hizmeti veren ilk firmalardan biridir.

Kimteks, geniş ürün yelpazesiyle, deposundan müşterilerinin her türlü ihtiyacına kısa zamanda ve esnek bir şekilde cevap verirken, ortak kuruluşlarının sunmuş olduğu geniş teknik destek imkânları sayesinde müşterilerinin ürün geliştirmelerine de yardımcı olmaktadır.

Sektör bilgisi ve geniş ürün yelpazesi sayesinde, müşteri ve tedarikçileriyle uzun vadeli ve güçlü ilişkilere sahip olan Kimteks, sunduğu servis, sağlam tedarik zinciri yönetimi, finansal gücü ve ürün bilgisi sayesinde, faaliyette bulunduğu sektörlerde “süpermarket” olarak adlandırılmaktadır.

Kimteks’in kalite ve hizmet anlayışının en önemli temel taşı doğaya ve insan sağlığına gösterdiği özen, insan kaynaklarına yaptığı yatırım, değişime ayak uydurabilme yeteneği ve kurduğu güçlü iletişim ağları olup bu sayede yapısını sürekli geliştirmekte, pazar payını büyütmekte ve çalıştığı sektörlerin sayısını arttırmaktadır.

İlgili Ürünleri

Cas No: 123-77-3

Un No: UN 3242

Sinonim : Azodicarbonamide, ADA, ADC, Profor, Porofor, Şişirici Ajan, Köpürtücü Ajan, E927

Cas No: 6422-86-2

Un No:

Sinonim : Dioktil Tereftalat, Dioctyl terephthalate, DOTP Yağı, Plastifiyan, PVC Yağı, Plastikleştirici

Cas No: 13463-67-7

Un No:

Sinonim : Titan dioksit, Titanium dioxide, Titanium(IV) oxide, Titanium oxide, Titania, Rutile, Rutil, Titanyum IV oksit, Tio2, Beyaz Pigment