Ekosera

Firma Bilgisi

EKOSERA firması kurucu ortaklarının endüstriyel hammaddeler ve yarı mamüllerinin üretim ve pazarlaması konularındaki 40 yılı aşkın deneyimine dayanarak faaliyete geçmiş bir kuruluştur.

Misyonumuz:
Kalite üstünlüğünü ve sürekliliğini sağlama,
Ürünlerimizi gelişen teknolojiye uygun şekilde güncelleme,
Lojistik hizmette başarı,
Satış sonrası hizmette müşteri memnuniyetini arttırmadır.

Bu amaca yönelik olarak, İngiltere ve çevre ülkelerde 100 yılı aşkın bir süredir başarılı bir performans gösteren PROCTER JOHNSON kuruluşunun yurtiçi temsilciliğini ve genel distribütörlüğünü üstlenen EKOSERA, ithal ettiği inorganik demir oksit ve krom oksit pigmentleri deposundan tüketicilerine başarı ile temin etme lojistik ortamını kurmuş bulunmaktadır, bu konudaki faaliyetlerini aynı pazara yönelik yeni ürünler ile zenginleştirecektir.

Hedefimiz, müşterilerimize talep ettikleri hammaddeleri zamanında, hep aynı üstün kalitede, ve rekabetçi fiyata sağlayabilmektir.

Talepler doğrultusunda depodan kısmi veya gümrükte konteyner bazlı yapı kimyasalları, hammadde, organic ve inorganic demir oksit ve krom oksit pigment tedariğimiz mevcuttur. Tedarik ettiğimiz pigmentleri toz veya sulu dispers formatta ürettirip diğer hammaddelerle çimeto/beton, asfalt, boya, pasta, plastik, komposit, masterbatch, mono, kiremit, ve tuğla sektörlerinin hizmetine sunmaktayız.

Uluslararası standard referans renklerde üretim yaptırmakla beraber, müşterilerimize özel renkler ve ısıya dayanımlı bazı demir oksit pigmentler de ürettirebilmekteyiz. Ayrıca süreklilik isteyen her müşterimize özel ayarlanmış renk aralığında dağıtım yapmaktayız.

İlgili Ürünleri

Cas No: 1345-25-1

Un No:

Sinonim : Ferric Oxide, Iron Oxide