AEC Kimya

Firma Bilgisi

AEC Kimya, 1980 yılında endüstriyel su şartlandırma kimyasalları ile faaliyet göstermeye başlayan , sektörün en eski ve köklü kuruluşlarından biridir.

1989 yılında Türkiye’deki ilk Benzoik Asiti üreten AEC Kimya zaman içinde piyasadaki ihtiyaçları görerek, 2000 yılında havuz suyu kimyasallarını da ürün portföyüne eklemiştir. AEC Kimya, konusunda lider uluslararası bir Amerikan şirketin ve birçok yerli firmanın havuz suyu ve su şartlandırma kimyasallarını fason olarak üretmektedir. AEC Kimya gelişmekte olan ürün portföyü ile havuz suyu ve su şartlandırma kimyasalları sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Havuz suyu, buhar kazanı, soğutma suyu, kapalı devre suyu ve reverse osmos kimyasallarının, üretimini, fason üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca konusunda derin bilgi ve tecrübeye sahip şirketimiz bu konuda da tüm uygulama alanlarına çözüm üretecek uzman kadroya sahiptir.

İlgili Ürünleri

Un No:

İşlevler : Su Şartlandırma, Soğutma Kulesi, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü

Un No:

İşlevler : Soğutma Sistemleri, İşlem Suları ve Membran Tesisleri için Biyosit, Su Şartlandırma, Soğutma Kulesi, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü, Biyositler

Un No:

İşlevler : Su Şartlandırma, Soğutma Kulesi, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü, Biyositler, kireçlenme

Un No:

İşlevler : Su Şartlandırma, Kazan, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü, Oksijen Tutucu

Un No:

İşlevler : Su Şartlandırma, Kazan, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü, Oksijen tutucu

Un No:

İşlevler : Su Şartlandırma, Kazan, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü, Kireç ve tortu önleyici,

Un No:

İşlevler : Su Şartlandırma, Kazan, Korozyon İnhibitörü, Birikinti İnhibitörü, Kireç önleyici, Tortu önleyici

Un No:

İşlevler : Trikloroizosiyanürik Asit, Havuz suyu dezenfektanı, Havuz Suyu Kimyasalları, Havuz Kimyasalları, Su Şartlandırma